• slide1.jpg
  • slide6.jpg

NAGRODY ROZDANE!

• Opublikowano: czwartek, 23 czerwiec 2022 08:47

Dla uczniów systematycznie oszczędzających w SKO Bank Spółdzielczy w Jutrosinie przygotował upominki. Nagrody sprawiły uczniom wiele radości ;)
Wszyscy nagrodzeni przyznali zgodnie, że warto zamiast” tracić kasę w automacie” wpłacić ją na SKO!
Zachęcam wszystkich uczniów do aktywnego oszczędzania od nowego roku szkolnego!

Lidia Kania - opiekun SKO

Zakończenie roku szkolnego 2021_2022

• Opublikowano: środa, 22 czerwiec 2022 12:15

Uroczyste "Pożegnanie uczniów klas ósmych" odbędzie się dnia 23.06.2022, o godz. 17.00, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie.

Oficjalne "Zakończenie roku szkolnego 2021/2022" rozpocznie się mszą świętą w Kościele parafialnym w Jutrosinie, dnia 24.06.2022, o godz. 8.00. Dowozy uczniów do szkoły wg. Harmonogramu dowozów.

Podsumowanie konkursu plastycznego "Moja mama"

• Opublikowano: niedziela, 19 czerwiec 2022 12:00

Dnia 23 maja na świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny z Okazji Dnia Mamy pt. "Moja mama". W konkursie wzięło udział  26 uczniów z klas 1-3. Dzieci z zaangażowaniem wykonały piękne postacie swoich mam a laureaci konkursu to :

klasy pierwsze:
1 - Maja Wycisk
2 - Wojciech Migasiewicz
3 - Marysia Bartkowiak

klasy drugie:                                            klasy trzecie:
1 - Nikola Jasińska                                 1 - Antoni Maciejewski
2 - Nadia Łakoma                                  2 - Marlena Wielebska
3 - Oliwia Wachal                                   3 - Alicja Żyto

Renata Błażejowska

Patron szkoły - Władysław Bartkowiak

• Opublikowano: wtorek, 07 czerwiec 2022 14:27

Jak co roku, przy okazji Zielonych Świątek wspominamy sylwetkę patrona szkoły. Uczniowie uczcili jego pamięć zapalając znicze na jego grobie.

Dzień Dziecka w naszej szkole

• Opublikowano: czwartek, 02 czerwiec 2022 11:48

Dzień Dziecka jak spędzili uczniowie naszej szkoły? Otóż atrakcji było bardzo wiele: zamki dmuchane, zabawy taneczne, konkursy sportowe, zamki dmuchane, makijaż, rajdy rowerowe, pikniki... Zapewne żadne dziecko nie nudziło się. Przecież to było Ich święto:)

"Wiele uśmiechu i beztroskich dni składamy wszystkim dzieciom!"

Nauczyciele, pracownicy szkoły i Rada Rodziców.

AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

• Opublikowano: piątek, 27 maj 2022 11:20

Pierwszoklasiści brali udział w XIII – tej edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Celem akcji było pokazanie dzieciom jak unikać zagrożeń podczas codziennych aktywności na drodze, w domu, w szkole, w Internecie oraz w relacji z rówieśnikami.
Każda lekcja zawierała zestawy kart oraz filmy edukacyjne, które tworzyły inną aktywność. Po zrealizowaniu zajęć, każdy – indywidualnie przystąpił do Ogólnopolskiego Testu Bezpieczeństwa, odpowiadając na pytania dotyczące zagadnień omawianych podczas lekcji.
Poziom wiedzy pierwszoklasistów był bardzo wysoki – GRATULUJEMY!
W nagrodę każdy uczestnik otrzymał dyplom a szkoła Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w „Akademii Bezpiecznego Puchatka”.

Iwona Kubinka
Anna Kaczor

WYSPY WOLIN I UZNAM M I Ę D Z Y Z D R O J E + Ś W I N O U J Ś C I E

• Opublikowano: piątek, 27 maj 2022 10:55

MIĘDZYWODZIE k. MIĘDZYZDROJÓW : Teren Wolińskiego Parku Narodowego. Malownicza, uzdrowiskowa miejscowość na wschodnim krańcu wyspy Wolin, otoczona z jednej strony Morzem Bałtyckim, z drugiej – Zalewem Kamieńskim. ZAKWATEROWANIE : OKW BURSZTYN w Międzywodziu, 150 m od szerokiej piaszczystej plaży; ośrodek położony jest w lesie sosnowym, na ok. 2 ha terenu. Zadrzewiony i ogrodzony. Kilkuosobowe pokoje typu studio z łazienkami. Boisko do siatkówki, koszykówki, plac zabaw dla dzieci. Kawiarnia, stołówka. DUŻY TEREN !

WYŻYWIENIE : 3 posiłki dziennie + podwieczorek; suchy prowiant na drogę powrotną.

Ubezpieczenie od NNW do 10.000 zł.

Transport : autokar zachodni z klimatyzacją.

PROGRAM KOLONII : realizacja programu profilaktyki antyalkoholowej; całodniowa wycieczka autokarowa : przepłynięcie promem na wyspę Uznam i zwiedzanie ŚWINOUJŚCIA (najwyższa nad Bałtykiem latarnia morska, cywilny port morski-okręty wojenne RP, park zdrojowy) powrót promem na wyspę Wolin; wycieczka autokarowa do MIĘDZYZDROJÓW (punkty widokowe-Kawcza Góra, Wzgórze Gosań, molo, Aleja Gwiazd), WAPNICY (JEZIORKO TURKUSOWE) oraz na WZGÓRZE ZIELONKA (punkt widokowy na 44 wyspy Zalewu Szczecińskiego) ; kąpiel w morzu oraz plażowanie; gry terenowe rozwijające orientację oraz dające radość ze współzawodnictwa; wyjście na zachód słońca na plaży; ognisko z pieczeniem kiełbasek; dyskoteki; chrzest kolonijny; konkursy kolonijne.

Turnus 7-dniowy (03-09 lipca 2022) : 890 zł/os.

Cena zawiera : transport autokarowy; zakwaterowanie; wyżywienie; program kolonii; bilety wstępu; ubezpieczenie-NNW; opiekę kadry pedagogicznej; usługę ratownika; pomoc medyczną; VAT.

Uwagi : oferta została przygotowana dla 50 uczestników; dyplom + pamiątkowe zdjęcie dla każdego kolonisty. WOJDYŁO TRAVEL tel. 507 106 282, tel. 63 249 18 34 62-510 Konin, ul. Okólna 41 lok. 14, www.wojdylotravel.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.