Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

  • Opublikowano: poniedziałek, 10 wrzesień 2018 14:58

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Rok szkolny 2019/2020

L.P.

Forma zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin  realizacji

Do kogo kierowane są zajęcia/ klasa

1.        

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

Joanna Stellmach

Środa

12.45-13.30

1a

2.        

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

Katarzyna Popielas

Środa

11.50-12.35

1b

3.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

Beata Wielebska

Piątek

10.45-11.30

1c

4.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

Iwona Kubinka

Czwartek

11.50-12.35

2a

5.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

Angelika Wieruszewska

Poniedziałek

11.50-12.35

2b

6.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

Magdalena Szymkowiak

Poniedziałek

12.45-13.30

3a

7.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

Jolanta Machowiak

Wtorek

11.50-12.35

3b

8.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Anna Jamroży

Wtorek

12.45-13.30

4a

9.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Renata Piotrowska

Czwartek

12.45-13.30

4a,6a

10.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Jacek Kubinka

Poniedziałek 13.45-14.30

6b, 6c

11.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Marlena Janura

Środa

13.45-14.30

5a

12.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Marlena Janura

Piątek

7.05 – 7.50

7a

13.     

 Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka angielskiego

Justyna Wojtkowiak

Wtorek

13.45-13.30

4,5,6

14.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Justyna Waścińska

Piątek

12.45-13.30

Poniedziałek

13.45 – 14.30

5b

 

5c

 

15.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Justyna Waścińska

Piątek

11.50 -12.35

6c

16.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Renata Włodarczak

Czwartek

12.45-13.30

6a

17.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Renata Włodarczak

Poniedziałek

13.45-14.30

5a

18.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Renata Włodarczak

Wtorek

12.45-13.30

5c

19.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Klaudia Kasprzak

Piątek

13.45-14.30

7a

20.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Renata Piotrowska

Czwartek

7.05-7.50

8a, 8b

21.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Danuta Błach

Czwartek

13.45-14.30

8a

22.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka angielskiego

Katarzyna Żarczyńska

Piątek

13.45-14.30

7a

 

Koła zainteresowań

  • Opublikowano: poniedziałek, 10 wrzesień 2018 14:29

Zajęcia rozwijające, koła zainteresowań

Rok szkolny 2019/2020

 

 

L.P.

Forma zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin  realizacji

Do kogo kierowane są zajęcia/ klasa

1.        

Kółko artystyczne

Magdalena Szymkowiak

Poniedziałek

12.45-13.30

3a

2.        

Kółko muzyczne

Iwona Kubinka

Środa

 12.45-13.30

2a

3.        

Kółko artystyczne

Angelika Wiruszewska

Wtorek

12.45-13.30

2b

4.        

Kółko z języka angielskiego

Danuta Kowalska

Środa

11.50-12.35

1b,3b

5.        

Kółko taneczne

Joanna Stellmach

Poniedziałek

12.45-13.30

1a

6.        

Kółko taneczne

Jolanta Machowiak

Środa

 12.45-13.30

3b

7.        

Kółko artystyczne

Beata Wielebska

Środa

12.45-13.30

1c

8.        

Chórek dla wszystkich

Beata Wielebska

Czwartek

13.40-14.25

1-8

9.        

Kółko plastyczne

Katarzyna Popielas

Piątek

11.50-12.35

1b

10.     

Kółko matematyczne

Jacek Kubinka

Środa

12.45-13.30

5a

11.     

Kółko historyczno-geograficzne

Izabela Wróblewska

Środa

13.45-14.30

5-8

12.     

Kółko teatralno - polonistyczne

Marlena Janura

Czwartek

11.50-12.35

6b

13.     

Kółko komputerowe

Beata Bijoch

Piątek

13.45-14.30

4-6

14.     

Kółko biologiczne

Barbara Borucka

Czwartek

13.45-14.30

7-8

15.     

Kółko matematyczne

Klaudia Kasprzak

Poniedziałek

13.45-14.30

7a, 7b

16.     

Zajęcia rozwijające kreatywność -Rękodzielnictwo

Anita Wachowiak

Środa

13.45-14.30

4-6

17.     

Kółko gitarowe

Justyna Wojtkowiak

Piątek

12.45-13.30

5

18.     

SKS

Witold Piotrowski

---------------

5-6

19.     

Zajęcia rozwijające z języka  angielskiego

Katarzyna Żarczyńska

Czwartek

13.45-14.30

8a, 8b

20.     

Kółko matematyczne

Renata Włodarczak

Piątek

12.45-13.30

5b,5c, 6a

(co drugi tydzień)