Rada Rodziców w Szkole Podstawowej w Jutrosinie

  • Opublikowano: czwartek, 31 październik 2019 09:14
L.p. Klasa Pełniona funkcja Nazwisko i imię 
1. I a Przewodnicząca Duda-Jankowiak Bogna
2. Zastępca przewodniczącej Mikołajewski Łukasz
3. Skarbnik Wormuth Ewa
4. I b Przewodnicząca Majnert Renata
5. Zastępca przewodniczącej Bartkowiak Natalia
6. Skarbnik Szumna Hanna
7. I c Przewodnicząca Dyba Anna
8. Zastępca przewodniczącej Błaszkowska Ewelina
9. Skarbnik Jarczyńska Joanna
10. II a Przewodnicząca Bartkowiak Martyna
11. Zastępca przewodniczącej Chuda Jadwiga
12. Skarbnik Nowak Małgorzata
13. II b Przewodnicząca Sadowska Monika
14. Zastępca przewodniczącej Migasiewicz Bogumiła
15. Skarbnik Brdys Beata
16. III a Przewodnicząca Szumna Anna
17. Zastępca przewodniczącej Tyczyńska Magdalena
18. Skarbnik Bartkowiak Sylwia
19. III b Przewodnicząca Legutko Joanna
20. Zastępca przewodniczącej Pospiech Jarosław
21. Skarbnik Grześkowiak Edyta
22. IV a Przewodnicząca Pawlicka Alina
23. Zastępca przewodniczącej Chuda Jadwiga
24. Skarbnik Nowacka Józefa 
25. V a Przewodnicząca Alcer Katarzyna
26. Zastępca przewodniczącej Samol Joanna
27. Skarbnik Ignasiak Magdalena
28. V b Przewodnicząca Kolańczyk Agnieszka
29. Zastępca przewodniczącej Grzeszczuk Bogna
30. Skarbnik Woroch-Malchrzycka Kamila
31. V c Przewodnicząca Ciesielska Agnieszka
32. Zastępca przewodniczącej Plewka Agnieszka
33. Skarbnik Krzyżosiak Anna
34. VI a Przewodnicząca Cicha Patrycja
35. Zastępca przewodniczącej Wincek Justyna
36. Skarbnik Małyga Elżbieta
37. VI b Przewodnicząca Bartkowiak Natalia
38. Zastępca przewodniczącej Czwojdrak Sylwia
39. Skarbnik Olszak Agnieszka
40. VI c Przewodnicząca Nowacka Magdalena
41. Zastępca przewodniczącej Radojewska Justyna
42. Skarbnik Latusek Alina
43. VII a Przewodnicząca Kolibabka Magdalena
44. Zastępca przewodniczącej Szymańska Wioleta
45. Skarbnik Krasińska Karolina
46. VII b Przewodnicząca Brzeskot Joanna
47. Zastępca przewodniczącej Puślecka Bogumiła
48. Skarbnik Kaczmarek Anna
49. VIII a Przewodnicząca Poprawska Renata
50. Zastępca przewodniczącej Czwojdrak Paulina
51. Skarbnik Felisiak Bogumiła
52. VIII b Przewodnicząca Kłakulak Agnieszka
53. Zastępca przewodniczącej Ciesielska Justyna
54. Skarbnik Płóciennik Izabela