Kadra

 Grono pedagogiczne

8

rok szkolny 2018/2019

 

 

L.p. Imię i nazwisko Nauczane przedmioty

1.

mgr Waldemar Swornowski 

DYREKTOR SZKOŁY, religia

2.

mgr Anna Jamroży

WICEDYREKTOR

matematyka

3.

mgr Beata Bijoch

wychowanie fizyczne, zajęcia komputerowe

4.

mgr Renata Błażejowska

świetlica

5.

mgr inż. Barbara Borucka

przyroda

6.

mgr Małgorzata Zyber

pedagog, zajęcia artystyczne, edukacja do bezpieczeństwa

7.

mgr Joanna Głowacz

bibliotekarz

8.

mgr Marlena Janura

język polski

9.

mgr Anna Kaczor

nauczanie zintegrowane, plastyka, muzyka,

zajęcia artystyczne

10.

mgr Lidia Kania

historia, pedagog

11.

mgr Grażyna Kamińska nauczanie zintegrowane

12.

mgr Klaudia Kasprzak

matematyka

13.

mgr Anna Krukar (s. Augustyna)

religia

14.

mgr Iwona Kubinka

nauczanie zintegrowane, logopeda

15.

mgr Jolanta Machowiak

nauczanie zintegrowane,

wychowanie do życia w rodzinie

16.

mgr Magdalena Szymkowiak

nauczanie zintegrowane

17.

mgr Tomasz Matysiak

wychowanie fizyczne, zajęcia komputerowe

18.

mgr Justyna Wojtkowiak

język angielski

19.

mgr Renata Piotrowska

język polski

20.

mgr Joanna Stelmach

nauczanie zintegrowane

21.

mgr Anna Trojanowska świetlica

22.

mgr Anita Wachowiak

zajęcia techniczne, przyroda,

gimnastyka korekcyjna

23.

mgr Janina Walkowiak nauczanie zintegrowane, muzyka

24.

mgr Beata Wielebska

muzyka

25.

mgr Katarzyna Żarczyńska

język angielski

26.

mgr Alina Błaszyk

język polski

27.

mgr Witold Piotrowski

wychowanie fizyczne

28.

mgr Danuta Kowalska

język angielski

29.

mgr Renata Włodarczak

matematyka, fizyka

30.

mgr Andrzej Musielak

historia

31.

mgr inż. Jacek Kubinka

matematyka, informatyka

32.

mgr Marta Cichowlas

język niemiecki

33.

mgr Elżbieta Jagodzińska

język francuski

34.

Ks. mgr Tadeusz Jaskuła

religia

 35. mgr Piotr Kołodziej religia
36. mgr Anna Pawlak edukacja dla bezpieczeństwa
37. mgr Paulina Rapior biologia, chemia
38. mgr Violetta Stawecka-Lisiecka chemia
39. mgr Andrzej Walczak wychowanie fizyczne
40. mgr Justyna Waścińska język polski, bibliotekarz
41. mgr Magdalena Wawrzyniak język niemiecki
42. mgr Izabela Wróblewska historia, geografia, wychowanie do życia w rodzinie